İstasyon Mah. 1496/1 Sok. No.1 41400 Gebze / Kocaeli
+90 262 655 55 44 (pbx)

E-Kataloğumuzu incelemek için lütfen linke tıklayın.

OMTAŞ HAKKINDA

OMTAŞ A.Ş. 1968 yılında Gebze’de kuruldu. 38.000 m2 açık, 15.000 m2 kapalı alan üzerinde dövmehane, ısıl işlem, tamamlama hatları ve kalıp atölyesine sahip bir dövme fabrikasıdır. Yıllık 15.000 ton dövme kapasitesine sahip bulunan tesislerimizde 0,5 – 200 kg. arasında çeşitli boy ve şekillerde dövme parçalar modern teknolojiye uygun olarak üretilmektedir.

Türkiye’de ağır ve hafif ticari araçlar, binek otomobilleri, endüstriyel motor sanayi, tarım makinaları, traktör endüstrisi, savunma sanayi ve otomotiv ana sanayiine işleme ve montaj amaçlı parça tedarik eden birçok işlemeci firmaya yıllardırdövme parça tedarikçisi olarak hizmet vermektedir.

Üretim Süreçlerimiz

0

Kuruluş

0

Toplam Alan (m2)

0

İhracatın Payı (%)

0

Otomotivin Payı (%)

Değerlerimiz

  • Mükemmelliğe Yönelim
  • Disiplin
  • Dürüstlük
  • Güvenirlik
  • Çevreye Duyarlılık ve Saygı
Ürün ve süreçlerimizi sürekli iyileştirmek ana prensibimizdir. Hergün, yaptığımız işi yarın nasıl daha hızlı ve daha verimli yapabiliriz, diye düşünürüz. Böylece müşterilerimiz için yarattığımız değeri sürekli arttırır, rakiplerimizin bir adım önünde gider ve aynı zamanda kaynaklarımızı daha etkin bir şekilde kullanırız.
Her zaman, tutum ve davranışlarımızı belirleyen kurallar çerçevesinde hareket ederiz. Disiplin bizim için, hedeflerimiz ile başarı arasındaki köprüyü teşkil eder. Kişisel organizasyon, sistematik çalışma, zaman yönetimi ve hedefe odaklılık ana çalışma prensiplerimizdir.
Süreçlerimiz ve davranışlarımız her zaman çelişkisiz ve berraktır. Müşterilerimiz, çalışanlarımız, iş ortaklarımız, ürün ve hizmet verdiğimiz kuruluşlar ile açık, dürüst ve etik işbirliği sergileriz. GÜRİŞ ismi bizim için gurur kaynağıdır ve herkeste güven duygusunu çağrıştırmalıdır.
Müşterilerimiz ve iş ortaklarımızın bize duydukları güven, para ile ölçülemez. Onlar, bizim taahhütlerimizi her şart altında yerine getireceğimizi bilirler. Biz de bu güvene layik olabilmenin sorumluluğunu büyük bir dikkatle taşırız.
Sosyal sorumluluk bilinciyle, doğal kaynaklarımızı verimli kullanır, çevreyi ve doğayı koruruz. Atıklarımızı minimum düzeye indirir, geri kazanımı mümkün ürünler tercih ederiz. Enerji kullanımında yenilenebilir kaynaklara yönelir, harcamalarımızı sürekli azaltmayı hedefleriz.

Haberler